MARKANIZI MİLYONLARCA SİTEDE GÖSTERMENİN
EN AKILLI YOLU

AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net AdTouch.net
AdTouch.net

Size Sunduklarımızı Keşfedin.

Kampanyaları kendiniz yönetin veya size özel servislerimizden yararlanın.

AdTouch.net

Sınırları Kaldırın.
Dijital Reklamcılığı Yeniden Keşfedin.

AdTouch.net ile keskinleştirilmiş ilgi alanı datalarını ücretsiz kullanın. Hedef kitlenizi belirledikten sonra size en uygun reklam platformunu seçerek potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmaya başlayın.

  • Hedef Kitlenize Nasıl Ulaşacağınızı Belirleyin
  • Müşterilerinize En Doğru Zamanda Ulaşın
  • 3 Milyondan Fazla İnternet Sitesinde Reklamınızı Yayınlayın
  • 850.000'den Fazla Uygulamaya Reklam Verin
  • Facebook Exchange Reklamlarınızı Tek Panelden Yönetin
work

Arama Ağı Reklamları

user

Kullanıcılar belirlediğiniz anahtar kelimelerden birini kullanarak arama yaptığında, Arama Ağı reklamlarınız; Google Aramaları, Yandex Aramaları, Bing Aramaları, Yahoo Aramaları ve İş Ortağı Aramalarında sonuçların üzerinde yada yanında gösterilir.

Kampanyanızı Oluşturun

Kullanıcılar sizi aradıklarında nasıl görünmek istediğinizi belirleyin. Anlaşılır bir başlık ve reklam metni yazarak başlayın.

Kelimelerinizi Seçin

Kullanıcılar arama yaptığında, hangi anahtar kelimeler ile bulunmak istediğinizi belirleyin. Pozitif anahtar kelime listenizi ekleyerek negatif anahtar kelimelerinize karar verin.

Bütçenizi Belirleyin

Kampanyanız için toplam bir bütçeye karar verin ve günlük ne kadar harcayacağınızı belirleyin. Unutmayın, sadece kullanıcılar reklamlarınıza tıkladığında ücretlendirileceksiniz.

Görüntülü ve Uygulama Reklamları

user

AdTouch.net ile 3 Milyondan fazla internet sitesi ve 850.000'den fazla uygulamada reklamlarınızı gösterin. Listenizi oluşturun ve sadece belirlediğiniz alanları hedefleyin. Duyarlı metin tabanlı reklam oluşturucuyu keşfedin.

Boyutlara Karar Verin

Html5 reklam oluşturucuyu kullanarak bütün reklam alanlarında yer alabilir yada hazırladığınız görsel, animasyon ve özelleştirilmiş düzenlerinizi yükleyin.

Envanterinizi Oluşturun

Envanter listenizi oluşturarak sadece belirlediğiniz internet sitelerinde ve uygulamalarda reklamınızı gösterin. İstemediğiniz internet sitelerini ve uygulamalarını kara listeye alarak bu alanları engelleyin.

Hedeflemelerle Tanışın

Ücretsiz sunduğumuz ilgi alanı ve pazar hedeflerini kullanarak en doğru kullanıcıya ulaşın. Böylece reklam bütçenizi en verimli şekilde harcayarak sadece sizinle ilgilenen kitlelere reklamlarınızı gösterin.

Facebook Reklamları

user

Facebook Exchange ağını, AdTouch.net | Reklam Paneli'nden kullanın. Reklam oluşturucuyu kullanarak ürün ve hizmetlerinizle ilgilinme olasılığı en yüksek olan kişilere gösterin.

Açılış Sayfanızı Belirleyin

Facebook reklamlarınızı hazırlarken, reklamlarınıza tıklayan kullanıcıları ister belirli bir Facebook sayfasına isterseniz de harici bir internet sitesine yönlendirin.

Kitlenizi Belirleyin

Açılış sayfanızı belirledikten sonra hedeflerinize en uygun kitle ve ilgili alanı kategorisini belirleyin. Böylelikle sadece seçmiş olduğunuz ilgi alanına dahil kullanıcıları yaş ve konum gibi faktörlere ayırarak reklamlarınızı gösterin.

Bütçenizi Bölün

Tek bir toplam ve günlük bütçe seçebileceğiniz gibi, birden fazla Facebook kampanyası oluşturarak her kampanyaya bir bütçe modeli ve hedefleme seçeneği ekleyebilirsiniz. Böylece çapraz hedefleme yaparak hem bütçenizi hem de hedef kitlenizi kontrol edin.

Bugün Reklam Vermeye Başlayın

Reklam temsilcimize ulaşın ve bugün reklam vermeye başlayın.
Size en uygun dijital reklam çözümleri ve kişiye özel reklamcılık hizmetleriyle tanışın.

Fiyatlandırma

Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri ne zaman para ödeyecekleridir. Arama Ağı reklamları sadece "tıklama başına maliyet" modeliyle çalışır. Fakat Görüntülü ve Uygulama reklamları yada Facebook Reklamları'nda; hem "tıklama başına maliyet" hem de "bin gösterim başına maliyet" modeli seçilebilir.

TIKLAMA BAŞINA MALİYET

CPC-

Kullanıcılar sadece reklamlarınıza tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Gösterim ve gösterim etkileşimleri için sizden ücret alınmaz.

GÖSTERİM BAŞINA MALİYET

CPM-

Kullanıcılar reklamlarınızı gördüğünde ücretlendirilirsiniz. Bin gösterim başına bir birim maliyet ödersiniz.

İZLEME BAŞINA MALİYET

CPV-

Kullanıcılar reklamlarınızı her izlediğinde ücretlendirilirsiniz. Bir gösterim başına bir birim maliyet ödersiniz.

-

Bütün fiyatlandırmalar
Türk Lirası
Üzerindendir.

Size Özel Sunduğumuz Ücretsiz Servisler

AdTouch.net | Reklam Paneli, kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda yararlanabilecekleri ücretsiz servislerle gelir. Markanızın ihtiyacı olan servisi sizin için belirler ve yönetir.

Dijital Strateji

Rakip analizi, dijital varlık tasarımı, son kullanıcı fikirleri, pazarlama hedefleri ve bunun gibi bir çok fikri üreterek size özel çözümler sunuyoruz. Gelecekteki ön görülebilir yada ön görülemez harcamalarınızı şekillendirerek yolunuzu aydınlatıyoruz.

Marka Bilinirliği

Hedefleriniz arasında önceliğiniz markanızın dijital varlıkların çoğunda yer alması ve internet kullanıcılarının markanızı tanıması ise gösterim başına maliyet modellerimiz tam size göre olacaktır. Masaüstü, mobil ve uygulamalarda bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlıyoruz.

Kampanya Yönetimi

Günlük takip ve saatlik optimizasyonla kampanyalarınızın en doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Böylelikle sizi hem zamandan hem de konusunda uzman personellerinizi iş yükünden kurtarıyoruz. Üstelik dilediğiniz an kampanyanıza müdahale edebiliyorsunuz.

Dönüşüm Hedefleri

Size en uygun pazar kategorisi ve çapraz hedefleme kurguları ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Dinamik yeniden hedefleme sayesinde kendi müşteri ve kategori datanızı oluşturun.Konusunda uzman dünyanın en iyi teknoloji firmalarıyla çalışıyoruz. Kesintisiz ve sorunsuz aldığımız hizmet sayesinde kullanıcılarımıza aynı şekilde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Müşteri Yönetimi

Müşteri yönetimimiz sayesinde, raporlama ve analizler seçtiğiniz müşterilerinize kendi logonuzda size özel tasarımla düzenli olarak iletiliyor. Böylelikle kendinize ve ekibinize fazladan vakit ayırmış oluyorsunuz.

Mobil Trafik

Mobil reklam alanları ve uygulama geçişli reklamlar sayesinde kimsenin elinden düşmeyeceksiniz. Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarını bölgesel olarak hedefleyerek, ilgili alanı kategorilerini ücretsiz kullanın.

Sektörün En Güçlüleri

AdTouch.net olarak, konusunda uzman dünyanın en iyi teknoloji firmalarıyla çalışıyoruz. Kesintisiz ve sorunsuz aldığımız hizmet sayesinde kullanıcılarımıza aynı şekilde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Roger Garfield

DoubleClick by Google

Dijital Pazarlama Çözümleri
Roger Garfield

Apple Search Ads

Apple Uygulama Reklamı Çözümleri
Roger Garfield

Facebook Exchange

Sosyal Medya Çözümleri
Roger Garfield

Google Cloud Platform

Sunucu Çözümleri
Roger Garfield

Appnexus

Global Data Çözümleri
Roger Garfield

GoDaddy Pro

Dijital Sertifika Çözümleri